Далівці продовжують облаштовуватися на новому місці

У гуртожитку № 1, де мешкають співробітники та студенти переміщеного до м. Кам’янець-Подільський СНУ ім. В. Даля, з’явилася сучасна пральня – «Кімната гігієни» – з усім необхідним обладнанням. Це стало можливим завдяки допомозі Червоного Хреста, і тепер усі можуть почуватися більш комфортно.

Далівці продовжують облаштовуватися на новому місці

Скільки спогадів залишилось позаду: наші грандіозні плани та заходи у нашому улюбленому СНУ ім. В. Даля, ми усміхнені та натхненні… Але сьогодні ми стійкі як ніколи до всіх викликів, ми продовжуємо жити та навчатися.

Далівці продовжують облаштовуватися на новому місці

Міцний студентський колектив, одна викладацька та студентська університетська родина, ми разом, як і вся країна, зі всіма друзями, колегами, волонтерським рухом та міжнародними гуманітарними організаціями працюємо на благо Батьківщини!

Далівці продовжують облаштовуватися на новому місці

Ми – єдині та незламні! Ми змогли об’єднатися та допомагати один одному!

Щира подяка кожному! Тримаймося разом і все буде Україна!

Слава Україні, слава ЗСУ!