Велике весняне прибирання

Викладачі та студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, що тимчасово переміщений для впровадження освітньої діяльності до м. Кам’янець-Подільський, за власної ініціативи, за погодженням із міською громадою, організували прибирання всіма любимого місця відпочинку – парку Героїв Євромайдану.

Для працівників університету та студентів такі заходи є звичними, спрямованими на покращення якості життя простими діями та власною ініціативою, мета яких – зробити простір навколо себе більш екологічним. Завдяки допомозі працівників КП «Кам’янецький парк», учасники були забезпечені інвентарем та технікою для вивезення сміття. Завдяки власним зусиллям парк було очищено від самосіву, сухих дерев, побутових відходів. Велике весняне прибирання – це зміна свідомості людей, яка відбувається через формування відповідальності за місце, де ти живеш, хоча б й тимчасово, через єднання заради спільної доброї справи!

Коли ми єдині, ми непереможні!