Майбутні менеджери гідно представили СНУ ім. В. Даля на міжнародному науковому стажуванні

Здобувачі вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент  Микита Міненко, Анастасія Козлова, Костянтин Богданов взяли участь у міжнародному науковому  стажуванні «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» (Польща-Україна), який проходив у дистанційному форматі з 12 лютого по 20 березня 2022 року.

Організаторами стажування виступили Фундація «Зустріч» (Польща), Кафедра Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), Центр розвитку кар’єри ГО «Соборність» (Україна), Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна).

Плідна співпраця завершилась розробкою проєктів:  Микита працював над  темою «Академічна чеснота та забезпечення якості освіти», Анастасія – «Удосконалення системи дистанційного навчання у вищих навчальних закладах», Костянтин – «Тренерська школа Аксіологія ІТ-освіти». Після отримання сертифікатів студенти презентували результати роботи викладачам кафедри ПУММ та студентам спеціальності «Менеджмент».