Далівці дарують посмішки

Студенти Факультету економіки і управління, Факультету міжнародних відносин, Факультету транспорту і будівництва, Факультету гуманітарних та соціальних наук та викладачі СНУ ім. В. Даля, переміщеного до Хмельницької області, взяли участь у заході «Подаруй посмішку», присвяченому Всесвітньому дню гумора.

Далівці дарують посмішки

Учасників заходу було поділено на дві групи, які по черзі залишали побажання одне одному та розписували пряники з образами в позитивній тематиці, щоб підняти настрій присутніх.

Далівці дарують посмішки

Активну участь в організації заходу взяли доцентка кафедри економіки і підприємництва СНУ ім. В. Даля Вікторія Вахлакова, завідувачка кафедри української філології та журналістики Галина Бондаренко, доцент кафедри урбаністики та просторового планування Микола Білошицький.

Далівці дарують посмішки

До заходу також із задоволенням долучилися діти викладачів та співробітників університету.

Далівці дарують посмішки

Подібні зустрічі допомагають зберегти душевну рівновагу та отримати добрі емоції у проблемних ситуаціях сьогодення.