Далівка стала експертом у сфері інтернаціоналізації вищої освіти

Завідувачка кафедри економіки і підприємництва Факультету економіки і управління СНУ ім. В. Даля Інна Семененко стала членом Європейської асоціації міжнародної освіти (European Association for International Education – EAIE).

Далівка стала експертом у сфері інтернаціоналізації вищої освіти

Європейська асоціація міжнародної освіти заснована у 1989 році, сьогодні асоціація є європейським центром експертів, мереж та ресурсів у сфері інтернаціоналізації вищої освіти. Асоціація створює екосистему для розвитку нових ідей та передового досвіду у сфері інтернаціоналізації освіти. Також ця організація надає платформу для навчання, спілкування та обміну знаннями. Діяльність асоціації спрямована на те, щоб допомогти професіоналам досягти успіху у своїй роботі: це здійснюється у тому числі через надання фахівцям відповідного досвіду і платформи для обміну досвідом та ефективними рішеннями проблем інтернаціоналізації та просування міжнародної вищої освіти.

EAIE заснована у 1989 році

EAIE базується в Амстердамі (Нідерланди), налічує більше 2500 членів із 80 країн світу, більшість з яких – в Європі.