Далівці пройшли майстер-клас з розпису писанок

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля, переміщеного до м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, відвідали майстер-клас із оздоблення великодніх яєць. Захід було організовано за підтримки творчого арт-простору StarHouse.

Далівці пройшли майстер-клас з розпису писанок

Гостями заходу, які поділилися своїми вміннями, стали Світлана Онищук, керівниця творчого арт-простору StarHouse та Неля Красовська, членкиня національної скаутської організації “Пласт”. Окрім практичних порад було розказано про звичаї розпису писанок, зокрема на Поділлі, згадано про духовний зміст писанкарства та його значення для культури та мистецтва.

Далівці пройшли майстер-клас з розпису писанок

Більшість студентів виготовляли писанки перший раз та трішки хвилювались, однак відмічали зацікавленість таким видом народної творчості. Загалом, навіть перші писанки у всіх учасників вийшли надзвичайно вдалими.

Далівці пройшли майстер-клас з розпису писанок

Наприкінці заходу гості разом з учасниками заспівали пісню «Ой, у лузі червона калина» на знак того, що цього року свято Великодня припадає на непересічні часи.