Волонтери Кам’янець-Подільського подарували далівцям пасочки і до пасочок

Студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у святковій програмі, яку підготували їхні ровесники, студенти з Кам’янець-Подільського.

Волонтери Кам’янець-Подільського подарували далівцям пасочки і до пасочок

А пакунками зі смачненьким забезпечили місцеві волонтери, які вже вкотре допомагають переселенцям зі Сходу. Вони передали подарунки від  норвежців Ханса Петтера та К’єрсті Мідттун, болгаріна Божидара Сємєонова та представників міжнародної організації «Наша спадщина».

Волонтери Кам’янець-Подільського подарували далівцям пасочки і до пасочок

Волонтер Богдан Вершигора зазначив:

«В нашій місцевості, в нашій родині Великдень – це один з моментів, коли можемо поділитися затишком, теплом, любов’ю. Коли ми разом збираємось за родинним столом, коли ми відвідуємо і пригощаємо одне одного. І звичайно, коли ми знаємо, що поряд з нами живуть студенти, які відірвані від своїх домівок, сімей, ми не можемо не поділитися з ними чимось теплим, чимось добрим».

Волонтери Кам’янець-Подільського подарували далівцям пасочки і до пасочок

Далівці із задоволенням взяли участь у святковій програмі та подякували організаторам за родинну атмосферу і смаколики, які передали їм зовсім не знайомі люди з великим серцем.