Далівці студіювали проблеми обліково-аналітичного та організаційно-економічного забезпечення розвитку регіону

Кафедра обліку і оподаткування та кафедра економіки і підприємництва  Факультету економіки та управління СНУ ім. В. Даля організували і провели V міжнародну науково-практичну конференцію “Обліково-аналітичне та організаційно-економічне забезпечення розвитку регіону”.

У заході дистанційно взяли участь співробітники університету, студенти та представники інших закладів вищої освіти, міжнародних організацій та установ. З привітальною промовою до учасників звернувся декан Факультету економіки і управління, професор Євген Івченко, який зазначив важливість проведення наукових заходів і досліджень в сучасних умовах та підкреслив роль їх учасників у відбудові Луганської області й країни.

Під час пленарного засідання також виступили Коріна Грібінча, представниця Національного інституту економічних досліджень Молдови; професорка Інна Заблодська, директорка Луганської філії ДУ «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України»; професорка Олена Птащенко, деканесса факультету міжнародних відносин і журналістики Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця; професорка Юлія Клюс, завідувачка кафедри обліку і оподаткування; доцентка Інна Тацій, доцентка кафедри обліку і оподаткування; професор Євген Овчаренко, професор кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу; професорка Інна Семененко, завідувачка кафедри економіки і підприємництва; Микита Рябуха, здобувач вищої освіти кафедри економіки і підприємництва.

Усі науковці висловили безапеляційну впевненість у перемозі нашої держави у війні та майбутньому розвитку нашої країни, задля чого ми всі живемо й працюємо зараз. Організатори конференції висловили подяку колегам за плідну участь, підтримку та означені перспективи сумісної роботи.