Далівка стала учасницею програми академічної мобільності у Чехії

Здобувачка вищої освіти четвертого року навчання кафедри германо-романської філології та перекладу Факультету міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Анастасія Захарова стала учасницею програми академічної мобільності у рамках угоди про співпрацю, підписаної з Університетом Томаша Баті у м. Злін (Чеська Республіка).

Студентка проходить навчання на кафедрі сучасних мов та літератур протягом весняного семестру 2021/2022 навчального року за рахунок приймаючої сторони. Слід зазначити, що Анастасія вже втретє бере участь в цій програмі – у 2020/2021 н.р. вона навчалася у Чехії протягом двох семестрів, але тоді освітній процес відбувався дистанційно. Минулого року власним прикладом вона сприяла залученню ще одного здобувача четвертого року навчання кафедри Микити Полчанова  до цієї програми академічної мобільності.

Далівка стала учасницею програми академічної мобільності у Чехії

В Університеті Томаша Баті наші здобувачі вищої освіти є гідними представниками студентської спільноти СНУ ім. В. Даля, які демонструють поглиблені знання з англійської філології та лінгвістики, що є показником високого рівня освіти в університеті.