
Здобувачка вищої освіти четвертого року навчання кафедри германо-романської філології та перекладу Факультету міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Анастасія Захарова стала учасницею програми академічної мобільності у рамках угоди про співпрацю, підписаної з Університетом Томаша Баті у м. Злін (Чеська Республіка).
Студентка проходить навчання на кафедрі сучасних мов та літератур протягом весняного семестру 2021/2022 навчального року за рахунок приймаючої сторони. Слід зазначити, що Анастасія вже втретє бере участь в цій програмі – у 2020/2021 н.р. вона навчалася у Чехії протягом двох семестрів, але тоді освітній процес відбувався дистанційно. Минулого року власним прикладом вона сприяла залученню ще одного здобувача четвертого року навчання кафедри Микити Полчанова до цієї програми академічної мобільності.

В Університеті Томаша Баті наші здобувачі вищої освіти є гідними представниками студентської спільноти СНУ ім. В. Даля, які демонструють поглиблені знання з англійської філології та лінгвістики, що є показником високого рівня освіти в університеті.
- Українська літературна спадщина як міст між культурами: міжнародний досвід СНУ ім. В. Даля
- Викладачі СНУ ім. В. Даля взяли участь у найбільшому промисловому форумі України
- Дослідження соціального забезпечення ВПО відзначено на всеукраїнському рівні
- Дослідження студентки СНУ ім. В. Даля відзначили найвищою нагородою всеукраїнського конкурсу
- Археологічні дослідження та перші знахідки: студенти СНУ ім. В. Даля проходять навчальну практику в Меджибожі
