Далівці присвятили інформаційний захід аварії на ЧАЕС

У СНУ ім. В. Даля, на локації, що на Хмельниччині, відбувся захід, присвячений Міжнародному дню пам’яті Чорнобильської катастрофи. Ініціаторами його проведення виступили викладачі Факультету гуманітарних та соціальних наук.

Далівці присвятили інформаційний захід аварії на ЧАЕС

Незважаючи на те, що минув великий проміжок часу, її наслідки досі даються взнаки народу нашої країни.

Далівці присвятили інформаційний захід аварії на ЧАЕС

На заході було згадано основні факти цієї трагедії, проведено хвилину мовчання, продемонстровано записані інтерв’ю на вулицях Кам’янець-Подільського за цією тематикою. Деякі респонденти поділилися  своїми спогадами про безпосередньо день катастрофи у 1986 році та події, які настали за ним.

Глядачам продемонстрували фрагменти документального фільму «Розчеплені на атоми», у якому було яскраво показано життя людей, безпосередньо причетних до Чорнобильської АЕС та пожежної частини у ті часи, коли сталася трагедія.

Далівці присвятили інформаційний захід аварії на ЧАЕС

Завершила захід деканесса Факультету гуманітарних та соціальних наук Олена Федорова, яка підкреслила важливість збереження пам’яті про ці події задля того, щоб запобігти повторенню подібного у майбутньому, та висловила думку, що треба сподіватися на краще і щиро вірити, що все у нас та у нашій країні буде добре.