Далівці вивчали історію Кам’янець-Подільського за допомогою квесту

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля взяли участь у квесті «4092», призначеного для поширення знань з української культури засобами інформаційних технологій. Захід було організовано за ініціативи Факультету інформаційних технологій та електроніки.

Далівці вивчали історію Кам’янець-Подільського за допомогою квесту

Далівці, поділившись на декілька команд, пробігли по вулицям Кам’янець-Подільського, названим на честь видатних діячів та історичних подій країни. Учасниками було задіяно двовимірні штрих-коди, Google maps API, мобільні пристрої, растрову графіку та різні системи числення. Таким чином учасники отримували та поширювали інформацію про українську культуру, історію України, традиції нашого народу.

Далівці вивчали історію Кам’янець-Подільського за допомогою квесту

У важкій боротьбі, долаючи чисельні перешкоди, перемогу одержала команда «Рожеві» з Факультету транспорту і будівництва. У якості призу вона отримала прапорці та значки у вигляді прапорців України.