Допомагаємо там, де живемо

У Дніпрі співробітники СНУ ім. В. Даля долучились до волонтерства у Ботанічному саду ДНУ ім. О. Гончара.

Допомагаємо там, де живемо

Робота у Ботанічному саду вкрай не легка, оскільки тут налічується більше 3,5 тис видів, різновидів, форм та сортів дерев та чагарників, і красиві та рідкісні рослини потребують постійного догляду.

Допомагаємо там, де живемо

Фахівці у саду займаються збереженням, вивченням, акліматизацією рослин. Також досліджують ефективне господарське використання рідкісних і типових видів світової і місцевої флори шляхом створення та збереження ботанічних колекцій, ведення наукової, навчальної і освітньої роботи.

Допомагаємо там, де живемо

Завдяки професіоналізму працівників саду і науковців, у Дніпрі є куточок як для роботи, так і для відпочинку, і далівці були раді допомогти і попрацювати у такому неймовірно гарному місці, сповненому краси, енергії і сонця.

Допомагаємо там, де живемо

А іншим разом співробітники університету та його відокремлених підрозділів, студенти та батьки студентів вкотре долучились до роботи у Ботанічному саду ДНУ ім. О. Гончара та підготували нову ділянку для висадки дерев у центрі саду.

Допомагаємо одне одному із задоволенням, вдячністю та гарним настроєм!