Далівці зустрілися з актором Дмитром Лінартовичем

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля зустрілися з відомим актором театру, кіно та дубляжу, співаком, автором пісень Дмитром Лінартовичем (найвідоміші роботи: головна  роль Івана Додоки у фільмі «Той, що пройшов крізь вогонь», роль Михайла Гурмана у п’єсі «Украдене щастя» Івана Франка у театрі «Київ»).

Актор заспівав гостям пісень власного авторства (доповнюючи це відомостями про історії їх написання), розповів цікаві випадки зі свого життя, згадавши відомих особистостей (актора Івана Миколайчука та режисера Михайла Іллєнка), поділився своїми враженнями від зйомок знакових для нього фільмів (наприклад, стрічку «Той, що пройшов крізь вогонь» у тому числі знімали у Кам’янці-Подільському та його околицях). Вельми цікавою була розповідь про особливості дубляжу фільмів, тонкощі акторської техніки, що застосовуються у цьому процесі.

Також перед далівцями виступили громадський діяч Славко Полятинчук та координаторка проєктів ГО «Реформація» (зокрема «Військо читає», присвяченого популяризації читання серед військового контингенту України) Антоніна Артамонова. Саме вони стали ініціаторами цієї творчої зустрічі.

Наприкінці заходу всі охочі поставили актору запитання, що їх цікавили, на які він радо відповів.✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!