Відбулося планове засідання Вченої ради СНУ ім. В. Даля

Планове засідання Вченої ради СНУ ім. В. Даля відбулося під головуванням голови Вченої ради, ректорки університету, проф. Ольги Поркуян включало наступні питання:

  1. Про стан та перспективи розвитку факультету транспорту і будівництва.
  2. Кадрові справи.
  3. Різне.

З першого питання виступив декан Факультету транспорту і будівництва, доц. Сергій Кузьменко. Він звітував про підсумки роботи факультету за три попередні роки та окреслив перспективи розвитку факультету з урахуванням нинішньої ситуації в країні. В обговоренні доповіді декана факультету взяли участь: проректор з наукової роботи проф. Олексій Целіщев, начальник науково-дослідної частини доц. Григорій Бойко та декан Факультету інженерії доц. Сергій Кудрявцев. Було відзначено, що факультет є лідером університету з наукової діяльності, яка  служить гарним підгрунтям для організації освітньої діяльності на високому рівні.

З  другого питання були представлені кадрові справи щодо присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам університету: вченого звання професора кафедри психології та соціології д. псих.н. Юрію Завацькому; вченого звання професора кафедри економіки та підприємництва   д. н. з державного управління Олександру Ольшанському; вченого звання доцента кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу д.ф. Яні Білоус. За результатами таємного голосування усім трьом здобувачам присвоєні вчені звання.

Також Вчено радою були розглянуті питання щодо  надання рекомендацій про опублікування наукових та навчальних видань науково-педагогічних працівників університету, затвердження звітів з науково-дослідних робіт, атестації стипендіатів стипендії Кабінету Міністрів України тощо.✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!