Студентські позанавчальні справи і дозвілля

Студентки та співробітники СНУ ім. В. Даля у вільний від навчання і роботи час плетуть маскувальні сітки для військовослужбовців. Робота кипить, проте рук не вистачає, а тому небайдужих закликають долучатися до доброї справи.

Студентські позанавчальні справи і дозвілля

Також студенти влаштували черговий День донора. Вони прийшли на місцеву станцію переливання крові, щоб допомогти лікарям лікувати поранених воїнів Збройних сил України і цивільних співвітчизників, зазнавших поранення. Пишаємося нашими студентами.

Вже за традицією на вихідних до наших студентів завітали юні волонтери та представникам міжнародної організації «Наша спадщина», які організували цікаву дискусію на тему: «В які моменти важливо бути відкритим для суспільства, а в які краще закритися?», активні ігри та порадували чаєм зі смаколиками.