Безпека цифрових даних університету забезпечена

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля отримав ресурси на Amazon Web Services для створення резервних копій цифрових даних та сервісів Електронного кампусу. Це стало можливим завдяки співпраці з компанією EPAM та завдяки EPAM University Programs.

Безпека цифрових даних університету забезпечена

Міграція даних до Amazon Cloud забезпечує їх надійне зберігання та можливість швидкого відновлення.

Дякуємо компанії EPAM та зокрема Denys Grynov, Educational Program Lead in EPAM Ukraine in East Region за допомогу нашому університету!

EPAM – IТ-компанія з США, заснована у 1993 році. Розробник програмного забезпечення. Штаб-квартира компанії розташована в Ньютауні, штат Пенсильванія, її відділення представлені більше ніж у 40 державах світу, в тому числі в Україні, де створено мережу регіональних представництв у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Хмельницькому тощо.