Квест до Дня Європи в Україні

Студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у тематичному молодіжному квесті до Дня Європи в Україні. Захід відбувся у парку Героїв Євромайдану (м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області).

Квест до Дня Європи в Україні

Його організаторами виступили Молодіжна рада при Донецькій обласній державній адміністрації,  гуманітарна асоціація “Все буде добре!”, відділ з питань молоді ВПО при Молодіжній раді Донецької ОДА, ГО «Молодіжний СХІД» за підтримки Кам’янець-Подільської міської ради спільно з відділом з організації виховної роботи зі студентами СНУ ім. В. Даля.

Квест до Дня Європи в Україні

Метою заходу було показати студентам університету,  що про них не забули і вони завжди можуть звернутися до Молодіжної ради зі своїми ідеями, підняти їхній настрій, тому що молоді зараз вкрай необхідна підтримка, бо за ними майбутнє країни, а також констатувати, що Україна – частина Європи.

Квест до Дня Європи в Україні

У квесті було задіяно сім локацій: Авіа турне (де потрібно було вгадати по фото місто однієї з європейських країн), Дідові вуса (на розв’язання ребусів про Європу), Пекельна кухня (розв’язання завдань про різні страви), Асоціації (з предметами з європейських країн), Лінгвіст (на перевірку словникового запасу), Казка на ніч (завдання для згадки європейських казок) та Фотосесія (потрібно було зробити фото у запропонованих позах).

Квест до Дня Європи в Україні

Усього у заході взяли участь 8 команд. Переможцями стали: команди “Веселка” та “Діти Донбасу” (3-є місце), “Доброго вечора,  ми з України!” (2-е місце), “Джавелін” (1-е місце з великим відривом). А призи-смаколики отримали всі учасники квесту.

Квест до Дня Європи в Україні

Також далівці взяли участь в благодійно-мистецькій акції “Підтримаємо ЗСУ”, метою якою був збір коштів на автомобіль для потреб наших захисників. Студенти разом з викладачами продавали печиво. Результат акції за підтримки Кам’янець-Подільська міська рада – 4000 гривень. Все для Перемоги!