У майбутніх археологів стартувала навчальна практика

Студенти 1-го і 2-го курсів спеціальності 032 «Історія та археологія» СНУ ім. В. Даля  розпочали археологічну практику під керівництвом професора кафедри історії та археології Юридичного факультету, доктора історичних наук Юрія Бровендера.

Відповідно до угоди про спільну наукову, навчально-методичну та культурну співпрацю між СНУ ім. В. Даля і Державним історико-культурним заповідником «Межибіж» цього року практика пройде на його території – замковому комплексі ХI-ХIX ст., розташованому в селищі Межибіж Летичівського району Хмельницької області.

У майбутніх археологів стартувала навчальна практика

У здобувачів вищої освіти викликали приємні  враження знайомство й спілкування з директором заповідника Олегом Погорільцем, заступником директора з наукової роботи Олегом Западенком, а також завідувачем сектора археології Віктором Вєтровим.

У майбутніх археологів стартувала навчальна практика

Розпочалася практика із зачистки кам’яної споруди – льоха XVII-XVIII ст. та знайомства з експозицією історичного музею-заповідника. Його наукові співробітники провели для практикантів змістовні й дуже цікаві екскурсії.