Далівці подарували дніпровцям оберіг українського народу

Далівці подарували колегам і посадили у Ботанічному саду ДНУ ім. О. Гончара дуб Ліванський (Quercus libani) як символ міцної дружби на знак вдячності за підтримку у важкий період життя свого університету. В урочистій події взяли участь керівники вишів  Ольга Поркуян і Сергій Оковитий.

Далівці подарували дніпровцям оберіг українського народу

Ректорка СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян зазначила:

«Дерево – це символ життя і довговічності, мало що може з ним порівнятись … Маємо надію, що у найближчому майбутньому наші університети розквітнуть, зможуть в повну силу реалізовувати нові проекти, матимуть змогу бути активними та інноваційними!»

Далівці подарували дніпровцям оберіг українського народу

Колеги з ДНУ ім. О. Гончара не приховували позитивних емоцій, виразили повну прихильність та із радістю прийняли подарунок. Ректор ДНУ ім. О. Гончара Сергій Оковитий подякував за ініціативу з боку СНУ ім. В. Даля та запевнив у намірах подальшої співпраці між університетами.

Далівці подарували дніпровцям оберіг українського народу

Слід зазначити, що було обрано саме це дерево, бо за давньою українською традицією дуби символізують могутність, незламність народного духу, невмирущість його душі.