Науковиці СНУ ім. В. Даля представили проблеми екології промислових регіонів на міжнародній конференції

Доцентки Факультету інженерії Вікторія Мохонько (кафедра хімічної інженерії та екології), Олена Корчуганова та Ольга Любимова-Зінченко  (кафедра фармації, виробництва та технологій) взяли участь в роботі  міжнародної наукової конференції «3RD INTERNATIONAL CONFERENCE ON SUSTAINABLE FUTURES: ENVIRONMENTAL, TECHNOLOGICAL, SOCIAL AND ECONOMIC».

У зв’язку з воєнним станом її було проведено в онлайн-форматі. Учасницями було зроблено доповідь англійською мовою “The wastes of Luhansk region chemical and energy enterprises and their impact on the environment”.

Організаторами та учасниками конференції було виявлено значний інтерес до доповіді, відзначено її високий рівень. Матеріали конференції (статті) буде опубліковано в науковому журналі «IOP Conference Series: Earth and Environmental Science», який реферується в Scopus.