СНУ ім. В. Даля третій рік поспіль покращує свою позицію у Рейтингу університетів за показниками Scopus

СНУ ім. В. Даля за даними Рейтингу університетів за показниками Scopus 2022 року посів 45-е місце серед майже 200 вишів, ранжованих за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з Рейтингом три останні роки (2020-2022 рр.) позиції університету за всіма показниками покращувалися, а саме збільшилися:

• кількість публікацій – на  678;
  • кількість цитувань – на 3490;
  • індекс Гірша – на 12.

Результати рейтингу ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

Такого успіху СНУ ім. В. Даля досягнув завдяки плідній праці науковців університету.