У СНУ ім. В. Даля відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «ТРАНСПОРТ: НАУКА ТА ПРАКТИКА»

Кафедра залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин Факультету транспорту і будівництва СНУ ім. В. Даля організувала та провела І Всеукраїнську науково-практичну конференцію науковців, викладачів, аспірантів та студентів «ТРАНСПОРТ: НАУКА ТА ПРАКТИКА».

Відкрив конференцію перший проректор, доктор технічних наук, професор Дмитро Марченко, який звернув увагу учасників конференції, що, незважаючи на складний для країни час, співпраця та взаємодія профільних фахівців є важливими в аспекті розвитку транспортної галузі.

Конференція проводилася за секціями: «Транспортні технології», «Транспортні засоби (за видами транспорту)», «Транспортна інфраструктура», «Логістика, економіка, безпека перевезень», «Інформаційні технології в логістичних і транспортних системах». Участь у конференції взяли понад 50 учасників із 12 закладів вищої освіти України, а також науковці з Чехії та Словаччини.

Організатори конференції щиро вдячні усім учасникам за актуальні доповіді та активну участь у роботі заходу. Наукові статті за результатами доповідей будуть опубліковані у фаховому виданні університету “Наукові вісті Далівського університету”.