Далівці можуть користуватися новоствореним інтерактивним простором у Дніпрі

Викладачі та студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у відкритті у Дніпрі інтерактивного простору Coworking space, який було створено представниками Департаменту міжнародної технічної допомоги Луганської ОДА за підтримки міжнародних організацій.

Coworking space представляє собою сучасну локацію для організації заходів, тренінгів, спілкування тощо. Під час війни, в умовах обмежених можливостей використання сучасної техніки та вільного доступу до локальної мережі Інтернет, такий простір може стати майданчиком для багатьох викладачів і студентів університету для реалізації спільних ініціатив.

Запросили далівців представники #depmtd, які познайомили гостей з діяльністю коворкінгу та поділилися своїми планами. У свою чергу викладачі та студенти університету відзначили своєчасність та доцільність створення Coworking space, де можна з користю провести свій час, попередньо зареєструвавшись за формою.

Далівці можуть користуватися новоствореним інтерактивним простором у Дніпрі