Майбутні податківці ознайомилися з організацією облікових та податкових процесів за кордоном

Освіта, здобута у СНУ ім. В. Даля, визнається в інших країнах та надає можливості продовжувати навчання та працювати за обраною спеціальністю.

Такого висновку дійшли учасники гостьової онлайн-лекції для студентів та викладачів спеціальності 071 “Облік і оподаткування” (кафедра обліку і оподаткування) за участю представниці University of Waterloo (Ontario, Canada) PhD candidate Yuliia Nesterova (яка є випускницею університету) за темою “Conspicuous Consumption and Income Inequality”.

Під час заняття було розглянуто професійні питання щодо організації облікових та податкових процесів у Канаді, сертифікації практичної діяльності облікових фахівців за кордоном; надано консультації щодо розбіжностей у професійній термінології вітчизняних та закордонних фахівців. Було зроблено акцент на глибині та філософському розумінні облікової науки.

Під час жвавої дискусії студенти й викладачі кафедри обліку і оподаткування почули відповіді на запитання щодо вступу та навчання за обліковими спеціальностями у Канаді. Лекторка поділилася своїм досвідом щодо мовного адаптування за кордоном.

Наприкінці лекції наприкінці лекції організаторами заходу було висловлено подяку за змістовну дискусію, щирі відповіді не тільки на професійні, а й життєві запитання від лекторки та сподівання на подальшу співпрацю.