Далівка провела семінар з антидискримінації в освіті у Politecnico di Torino

Доцентка кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності СНУ ім. В. Даля, кандидатка філософських наук  Марія Щербина провела у Politecnico di Torino (Італія) офлайн/онлайн семінар “Антидискримінація в освіті: український досвід”.

Протягом декількох годин Марія Щербина ділилася з викладацьким та дослідницьким складом кафедри менеджменту та виробничої техніки і міжвузівського відділу науки стратегіями виявлення дискримінаційної мови та дискримінаційних уявлень в освітньому контенті та практичними шляхами зміни та модифікації гендерних стереотипів. Українській досвід буде використано в Плані гендерної рівності та в курсі інклюзивної мови для викладацького складу і студентства.

Далівка провела семінар з антидискримінації в освіті у Politecnico di Torino

Разом з іншими викладачками і студентками доцентка взяла участь в кампанії рольових моделей “We are HERe”, коли жінки в науці передають свій досвід тим, хто вагається, чи йти цим складним шляхом.

Далівка провела семінар з антидискримінації в освіті у Politecnico di Torino

Кафедра філософії, культурології та інформаційної діяльності