Далівчанка отримала нагороди від Президента України та Кабміну

Випускниця кафедри української філології та журналістики СНУ ім. В. Даля, кореспондентка Державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” Анастасія Волкова отримала нагороди від Президента України та Кабінету Міністрів за щоденне висвітлення подій у найгарячішій точці – м. Сєвєродонецьк.

В День журналіста Володимир Зеленський вручив Анастасії орден “За заслуги” ІІІ ступеня.

Із працюючих медійників Анастасія Волкова виїхала з Луганщини останньою. Анастасія потрапила під обстріл, коли готувала матеріал про евакуацію людей із майже окупованого Рубіжного.

Далівчанка отримала нагороди від Президента України та Кабміну

Ось так у соцмережах оцінювали репортажі Анастасії Волкової земляки, які виїхали у небезпечні місця: “Именно из её репортажа я узнала свой пылающий дом, куда не доезжали волонтёры уже несколько недель. А если и доезжали, то сделать видеосъёмку было стрёмно. Я пыталась. На собственном опыте знаю, каково это…».

Через інтенсивні бойові дії журналістка була змушена виїхати із Сєвєродонецька, але вона продовжує висвітлювати життя в області  наскільки це дозволяє безпекова ситуація.

На своїй сторінці у Fasebook Анастасія подякувала колегам: «Дякую колективу “Мультимедійній платформі іномовлення України” за те, що я можу працювати зараз на інформаційному фронті. Дякую усім причетним до подання мене на нагородження! Це – результат спільної злагодженої роботи, а не тільки мої зусилля!»

Далівчанка отримала нагороди від Президента України та Кабміну

Ми теж поздоровили далівку з високою нагородою і спитали в неї, яку роль зіграло навчання в університеті у її становленні у професії. Анастасія відповіла: «Дякую університету, кафедрі української філології та журналістики за отримані грунтовні знання. У навчанні і подальшій роботі мені дуже допомогло бажання прислухатися до професіоналів. Найкращім педагогом під час навчання в університеті вважаю Ірину Миколаївну Кошман. Саме вона допомогла мені  продовжити навчання на 3-му курсі, коли я у 2014 році не змогла продовжити навчання у Луганську і приїхала в Сєвєродонецьк без житла і грошей».

Щиро вітаємо Анастасію і пишаємося!