Формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачами вищої освіти СНУ ім. В. Даля

Шановні здобувачі вищої освіти!

Враховуючи складність ситуації воєнного стану, а також спираючись на внутрішні нормативні документи з 10.06.22 по 15.06.22 буде відкрито додаткову сесію для реалізації процедури вибору дисциплін на 2022/23 навчальний рік.

Результати вибору в головній сесії представлені в «Електронний університет СНУ ім. В. Даля» в розділі Загальні ресурси студентів / Вибір індивідуальної освітньої траєкторії / Результати формування індивідуальної освітньої траєкторії. Там Ви можете ознайомитись з результатами вибору і в разі виявлення певних проблем пройти процедуру вибору повторно. Або скористатися додатковою сесією, якщо Ви не зробили це в головну.

Наголошуємо, що процедура вільного вибору має завершитися заповненням Індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти.

Необхідні інструктивні матеріали викладено у відеоролику.