У СНУ ім. В. Даля відбувся «Брейн-ринг – олімпійська Україна 2022»

Освітній пізнавально-розважальний онлайн захід «Брейн-ринг – олімпійська Україна 2022» був проведений серед студентів СНУ ім. В. Даля з метою виховання почуття патріотизму, популяризації та розвитку олімпійського руху, стимулювання творчої та соціальної активності, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптування до здорового способу життя.

Загальне керівництво, організацію і проведення заходу здійснювали Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України.

У СНУ ім. В. Даля відбувся «Брейн-ринг – олімпійська Україна 2022»

В матчевій зустрічі взяли участь дві збірні команди здобувачів вищої освіти СНУ ім. В. Даля: «Байрактар» та «Зоря», які змагалися між собою. У кожній команді було по 6 учасників, 3 дівчини та 3 юнаки.

У СНУ ім. В. Даля відбувся «Брейн-ринг – олімпійська Україна 2022»

«Брейн-ринг – олімпійська Україна 2022» проводився в онлайн режимі за допомогою програми ZOOM. Кожній команді було задано по 10 запитань з історії олімпійського руху України та про біографії видатних спортсменів України. Студенти показали високі знання з цих питань.

У СНУ ім. В. Даля відбувся «Брейн-ринг – олімпійська Україна 2022»

Переможцями заходу стала команда «Байрактар», яка набрала найбільшу кількість ігрових балів та стала кандидатом на участь у наступному етапі матчевих зустрічей між командами закладів вищої освіти України, які відбудуться восени.