Далівки взяли участь в 10 ювілейному заході South Summit Madrid

Доцентка кафедри фармації, виробництва та технологій СНУ ім. В. Даля Олена Корчуганова представила інноваційний проєкт з переробки відходів “Eco-profit Advanced” на 10-му ювілейному заході міжнародної інноваційної платформи South Summit, яка об’єднує стартаперів, корпорації та інвесторів з усього світу.

Участь стала можливою завдяки підтримці інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge.

Захід відбувся в змішаному онлайн/офлайн форматі. Проєкт було представлено у вигляді онлайн-доповіді. Також членами команди проєкту стали аспірантка Анна Кузенна, здобувачка вищої освіти Кристина Канарова (кафедра фармації, виробництва та технологій), доцентка Ірина Афоніна (кафедра романо-германської філології та перекладу).

Далівки взяли участь в 10 ювілейному заході South Summit Madrid

Для українських учасників заходу було сформовано спеціальну панель “Pitch for Ukraine”, роботу якої відкрив перший секретар посольства України в Іспанії  Ігор Іванченко. Загалом від учасників з України було представлено 6 проєктів.