Студентки СНУ ім. В. Даля взяли участь у молодіжному форумі «Об’єднані Мирополісом»

Студентки Факультету економіки та управління СНУ ім. В. Даля Юлія Гумнєнкова, Вікторія Сибіна та Лідія Зубкова взяли участь у молодіжній зустрічі «Об’єднані Мирополісом» (United By Myropolis), яка відбулася у м. Кам’янець-Подільський у межах програми ООН відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мирополіс, який започаткували як молодіжний форум Донеччини та Луганщини у 2019 році, є  ініціативою, яка координується саме молодими людьми і щорічно змінює свої формати, адаптуючись до потреб та інтересів молоді.

У 2022 році Мирополіс об’єднав представників молоді місцевих громад та молоді, яка знайшла прихисток від війни у місті Кам’янець-Подільському на Хмельниччині.  Була досягнута основна мета – сприяння налагодження зв’язків та комунікації між учасниками й учасницями, залучаючи їх до обговорення спільних проблем та пошуків спільних рішень. У ході заходу розглядалися та пропонувалися відповіді на поточні виклики під час війни в Україні, адже вона зачіпає всіх молодих людей й зараз молодь в Україні потребує особливої підтримки.

У межах заходу наші студентки мали можливість познайомитися з представниками молодіжних рад різних міст України, попрацювати з успішними кейсами молодіжної співпраці у громадах та взяти участь у визначенні поточних викликів молодої людини вдома або у новій громаді, розробити рекомендації щодо подолання викликів, які стоять перед нею під час війни.