Науковці СНУ ім. В. Даля співробітничають з німецькими колегами

Науково-педагогічні працівники кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті СНУ ім. В. Даля продовжують співпрацювати з колегами з Технічного університету Дрездена.

Наразі відбувається обговорення наукових напрямів і майбутніх спільних проєктів з розвитку навчальних дисциплін і обміну досвідом між університетами.

Далівці подякували професору Ostap Okhrin та декану факультету транспорту та транспортних наук Michael Kreig за консультації й нові ідеї.

Далівці розпочали співпрацювати з німецькими колегами у 2017 році, коли кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті провела в Технічному університеті Дрездена міжнародну науково-практичну конференцію «Globalization of scientific and educational space. Innovations of transport. Problems, experience, prospects».