Студент СНУ ім. В. Даля продовжує співпрацю з Міжнародною організацією з міграції

Магістрант кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу СНУ ім. В. Даля Данієл Глішич у якості «data assistant» від Міжнародної організації з міграції (МОМ) взяв участь у реалізації проєкту з передачі 64 ноутбуків соціальним працівникам громад Закарпаття.

Проєкт був реалізований Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН), благодійним фондом «Stabilization Support Services» за сприяння Закарпатської обласної військової адміністрації та фінансування Уряду Канади.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) почала роботу в Україні у 1996 році. МОМ надає комплексну відповідь на гуманітарні потреби мігрантів, внутрішньо переміщених осіб, людей, що повернулися, та місцевих громад шляхом безпосередньої гуманітарної допомоги та проєктів у сфері розвитку.