У СНУ ім. В. Даля продовжують розробку стратегії інтернаціоналізації закладу

У СНУ ім. В. Даля відбулась чергова зустріч робочої групи з розробки стратегії інтернаціоналізації університету.

Під час заходу проговорили ключові наробки попередніх періодів, уточнили слабкі й сильні сторони університету, можливості й загрози для його діяльності та інтернаціоналізації в умовах війни та вимушеного переміщення у більш безпечні області України.

У СНУ ім. В. Даля продовжують розробку стратегії інтернаціоналізації закладу

Також учасники звернули увагу на основні стратегічні напрями інтернаціоналізації та виявили особливості їхнього узгодження з місією та візією університету, а також принципами та цілями Стратегії розвитку СНУ ім. В. Даля.

Робоча група дійшла згоди, що потрібно звертати особливу увагу «інтернаціоналізації вдома» та враховувати міжнародний досвід при розробці власних освітніх програм.

У СНУ ім. В. Даля продовжують розробку стратегії інтернаціоналізації закладу

Також було приділено увагу питанням академічної мобільності під час війни, необхідності продовжувати провадити науково-дослідницьке співробітництво на міжнародному рівні, встановлювати зв’язки й налагоджувати партнерство із закордонними закладами вищої освіти, дослідницькими установами та іншими інституціями заради сталого розвитку України й світу в цілому. При цьому, в умовах сьогодення важливими складовими такого розвитку є культивування європейських цінностей в освітньому та науковому процесах.