Вступна кампанія у СНУ ім. В. Даля проходить успішно

Чергове засідання Приймальної комісії пройшло під головуванням ректорки СНУ ім. В. Даля Ольги Поркуян. Усі присутні відзвітували голові Приймальної комісії про хід вступної кампанії та з’ясували питання, що їх хвилювали.

Відповідальна секретарка Приймальної Комісії СНУ ім. В. Даля Вікторія Гніденко повідомила про шляхи вирішення проблем, які виникають в абітурієнтів при реєстрації електронних кабінетів. Це, зокрема, копії дипломів, прострочені паспорти, довідки про реєстрацію на небезпечних територіях тощо.

Цього рогу є зацікавленість абітурієнтів у навчанні за дуальною формою здобуття вищої освіти не тільки на Факультеті інженерії, а на Факультеті інформаційних технологій та електроніки.

Вступна кампанія у СНУ ім. В. Даля проходить успішно

Активно ведеться підготовка до вступу до Сєвєродонецького політехнічного фахового колежу, а також до підрозділів Луганського національного аграрного університету, що був приєднаний до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, а саме:

Донбаського аграрного фахового коледжу;

• Донецького фахового коледжу;
  • Старобільського фахового коледжу.
  • Також ведеться підготовка до вступу до аспірантури.