Студентка-новаторка СНУ ім. В. Даля розвиватиме свої підприємницькі здібності за Проєктом «Економічна підтримка Східної України»

Студентка Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля пройшла конкурсний відбір та потрапила до участі в програмі “Safe Haven”, яка розпочалась з 15 липня 2022 року.

Програма надає підтримку вже підготовленим студентам-новаторам і підприємцям з університетів-партнерів Проєкту «Економічна підтримка Східної України», щоб вони продовжували розвивати свої підприємницькі здібності та пілотувати або масштабувати свої стартап-проєкти.

Програма пропонує навчальні заняття та менторську підтримку для забезпечення створення стартапів. Так, у межах літньої акселераційної програми з 15 липня по 19 вересня 2022 року учасниці працюватимуть над своїми ідеями в Тбілісі під наставництвом місцевих підприємців та підприємців із Силіконової долини. Учасниці будуть розвивати свої індивідуальні проєкти, а також створювати групову концепцію на користь відбудови України в післявоєнному контексті. Така концепція у фінальній її формі буде представлена українському послу та іншим високопоставленим особам.

Студентка так розповідає про свої перші враження від участі в програмі: «Сьогодні ми відвідали Кавказький університет, і я хочу поділитись своїми емоціями. Він склав на мене неабияке враження, починаючи з фасаду і до самого верхнього поверху. Це нереально гарне, чудове місце, яке оснащене всіма необхідними речами для студентів різних галузей: архітекторів, журналістів, юристів, техніків і навіть симуляційною кімнатою для медиків.

Також там потурбувались і про відпочинок та дозвілля студентів, дуже гарна бібліотека на два поверхи вразила, мабуть, найбільше. Також ми побачили маленьку церкву, і кажуть, що там студенти моляться перед іспитами. Сподобався і макет університету, де можна побачити усі його неймовірні масштаби та красу».

Для забезпечення участі українських студентів-підприємців у програмі Партнери покриватимуть витрати на програму і участь студентів у навчанні в рамках літньої програми та академічного року 2022-2023.