СНУ ім. В. Даля взяв участь у реалізації проєкту з промоції університету

Співробітники СНУ ім. В. Даля за сприяння Проєкту  “Економічна підтримка Східної України” взяли участь у навчальних сесіях з промоції університету.

Учасники впродовж червня-липня працювали з експертами команди Miks Digital в декількох напрямах:

• навчання роботі в соціальних мережах за запропонованою програмою і паралельно робота з ними,
  • налаштування та супровід рекламних кампаній у Facebook та Instagram через Facebook Ads (таргетинг),
  • робота з YouTube каналом закладу: адміністрування, створення й актуалізація контенту,
  • перегляд та оновлення логотипу університету, матеріалів для соціальних мереж,
  • проведення аудиту існуючих вебсайтів для покращення їх роботи,
  • робота з Telegram: адміністрування, створення і просування контенту,
  • робота у графічному редакторі Canva зі створення візуалізацій,
  • створення чат-бот у Телеграм.
СНУ ім. В. Даля взяв участь у реалізації проєкту з промоції університету

У реалізації проєкту брали участь спіробітники відділу профорієнтації студентів, приймальної комісії, відділу по зв’язках з громадськістю, представники факультетів, які працюють з сайтами і сторінками у соцмережах підрозділів.

Статистика активності у чат-боті

Результатом реалізації проєкту стало:

Реклама у Facebook від Miks Digital
СНУ ім. В. Даля взяв участь у реалізації проєкту з промоції університету
Візуальний гайдлайн з використання логотипу та розроблених адаптивних матеріалів

Дякуємо Проєкту “Економічна підтримка Східної України” за чергову плідну співпрацю і підтримку.