Студентка СНУ ім. В. Даля отримуватиме академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні

Студентка третього курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Факультету інформаційних технологій та електроніки Анастасія Гуленко стала стипендіанткою академічної стипендії імені Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського на 2022/2023 навчальний рік.

Відповідний наказ Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета оприлюднено на сайті МОНу 16 серпня.

Призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні відбувається згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. №896 «Про заснування академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні». Стипендії,  започатковані на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні, призначаються студентам, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції гідності.

Щиро вітаємо Анастасію ГУЛЕНКО!