Продовжується етап планування довготривалого партнерства СНУ ім. В. Даля з Royal Holloway University of London

Продовжуються інтенсивні обговорення напрямів подальшої співпраці СНУ ім. В. Даля та Royal Holloway University of London (RHUL) за підтримки проєкту «Ініціатива єднання» (Twinning Initiative), який відбувається за сприяння Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту в партнерстві з Асоціацією університетів Великобританії та Cormack Consultancy Group.

Компанія Cormack Consultancy Group сприяє налагодженню співпраці українським закладам вищої освіти з університетами-побратимами у Великобританії за схожим профілем, спеціальностями, програмами. Метою «Ініціативи Єднання» є налагодження співпраці між університетами України, Великої Британії, США та створення між ними довгострокових стратегічних альянсів.

17 серпня 2022 року, відбулася запланована зустріч далівців з представниками університету побратима – Royal Holloway University of London, Великобританія. На зустрічі обговорювалися ключові напрями підтримки та співпраці:

• розвиток в університеті англомовного середовища за напрямами освіти та досліджень;
  • можливості забезпечення університету необхідним обладнанням для відновлення якісного освітнього процесу та досліджень;
  • організація спільних наукових досліджень з RHUL та ознайомчих зустрічей щодо можливих напрямів такої співпраці;
  • організація он-лайн та оф-лайн стажувань для викладачів та дослідників для розвитку освітнього та дослідницького потенціалу університету.

СНУ ім. В. Даля висловлює щиру подяку колегам із Royal Holloway University of London за прагнення до підтримки та конструктивний підхід до планування взаємодії, пану Чарльзу Кормаку та його команді (https://www.consultcormack.com) – за результативну організацію комунікацій та процесу співробітництва.