Студента Факультету інженерії нагороджено Подякою з нагоди Дня молоді

Здобувач вищої освіти освітньої програми “Гірництво”, волонтер, молодіжний активіст, член громадської організації «Світло культури» Владислав Гуртовий отримав  до  Дня молоді в Україні  Подяку від Управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації.

Вручила нагороди та привітала присутніх заступниця начальника Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Євгенія Ратіхіна.

Студента Факультету інженерії нагороджено Подякою з нагоди Дня молоді

Вона додала, що з початку війни представники молодіжних організацій, працівники молодіжних центрів, волонтери допомагають великій кількості людей не розгубитися, адаптуватися до ситуації, що виникла, і роблять все, аби допомогти Україні перемогти.

Студента Факультету інженерії нагороджено Подякою з нагоди Дня молоді

ГО «Світло культури» утворилася у 2013 році в Лисичанську, але активну проєктну діяльність розпочала у 2015. Завдяки її діяльності діти та дорослі могли додатково відвідувати заняття з української та англійської мов, різні майстер-класи, курси шиття. Також ГО співпрацювала з іншими громадськими організаціями та активістами. Так, завдяки такій синергії в Лисичанську відбувся фестиваль «ТерраФокс 2.0», яким хотіли привернути увагу до історичної культурної спадщини міста.