Науковиці СНУ ім. В. Даля взяли участь у міжнародному стажуванні

Представниці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля протягом серпня-вересня 2022 року беруть участь у міжнародному стажуванні “Soft skills development in teaching professional training”, організованому Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІМАНС) та Західно-Фінляндським Коледжем (WFC).

На початку вересня відбувся виїзний семінар до Італії, протягом якого проводилися воркшопи та тренінги щодо вдосконалення навичок роботи face to face, роботи у команді, посилення управлінських та лідерських навичок тощо.

Науковиці СНУ ім. В. Даля взяли участь у міжнародному стажуванні

У стажуванні беруть участь декан юридичного факультету, к.ю.н., Олена Арсентьєва, завідувачка кафедри обліку і оподаткування, д.е.н., професорка Юлія Клюс, професорка кафедри правознавства, к.ю.н. Любов Котова, завідувачка кафедри комп’ютерно-інтегрованих систем управління, д.т.н. Марина Лорія.