Першокурсники 2022 розпочали навчання

Сьогодні на факультетах відбулися координаційні зустрічі із студентами першого курсу рівня бакалавр, що вступили на навчання на базі повної загальної середньої освіти та на базі диплому молодшого спеціаліста.

Освітній процес для першокурсників розпочали з організаційної зустрічі, знайомства з кураторами, студентською радою, здобувачами освіти, викладачами та співробітниками факультетів. Також новачки наочно побачили своїх одногрупників, отримали багато важливої інформації щодо організації навчального процесу в університеті, побачили, як працювати з розкладом, як зорієнтуватися на сайті «Електронний університет», де шукати курси поточного семестру тощо….

Були обговорені питання соціальних та академічних стипендій, роз’яснена система рейтингування студентів за успішністю.

Після проведення загальної зустрічі студенти продовжили роботу в форматах академічних груп.

Новий навчальний рік, новий заклад освіти, нові знайомства, нові емоції ї враження…! Все нове для наших першокурсників!