Студенти СНУ ім. В. Даля беруть участь у молодіжних заходах в Україні і за кордоном

Студент СНУ ім. В. Даля Руслан Салінко представив університет на п’ятій щорічній найбільшій події для молоді під назвою “Молодвіж”, яка відбулася у Львові. Фокусна тема 2022 року – “4.5.0.”, у центрі якої – база холодного розуму та розуміння викликів країни.

Програма заходу була розділена на три блоки: спокій, залп та нація. Основні теми, які обговорювали: свідома молодь, яка рухатиме країну далі; базові поняття українства, ментальне здоров’я і роль кожного/ої у війні.

Серед гостей заходу були мер Львова Андрій Садовий та заступниця міністра молоді та спорту України Марина Попатенко.

А студентка 4-го курсу, в.о. голови Студентської ради Юридичного факультету Дар’я Климаш взяла участь у проєкті Erasmus+ «Humanity has no borders», який відбувся в місті Бойніце, що у Словаччині, для молоді з Туреччини, Словаччини, України, Греції, Великобританії та Палестини.

Під час проекту:

• кожен знайомився з культурою інших країн, дізнавався про їхні звичаї та традиції;
  • кожен вечір була культурна ніч однієї країни (країна презентувала свою традиційну їжу, символіку, пісні і танці);
  • кожен день були заняття з тімбілдінгу та нетворкінгу.

Також студенти створювали проекти та обговорювали важливі соціальні теми, такі як інклюзія, проблеми біженців та мігрантів і багато інших. Найбільш цікавим було те, що кожного дня змінювався формат співпраці: дебати, сценки, презентації. Окрім того всі учасники змогли покращити свою англійську та знайти нові знайомства.