Науковці СНУ ім. В. Даля взяли участь в онлайн-навчанні для фахівців фармгалузі

Представники СНУ ім. В. Даля взяли участь в онлайн-навчанні для фахівців фармгалузі «Фармопіка 0.3: платформа успішного розвитку фармацевта», організованому спеціалізованим бізнес-виданням для фахівців фармацевтичної та медичної галузей the PharmaMedia. Це дозволить у майбутньому врахувати проблематику галузі та внести зміни до освітньої програми 226 «Фармація,  промислова фармація».

Спікерами заходу виступили директор компанії Агенство медичного маркетингу, бізнес-тренер Юрій Чертков; провідний науковий співробітник ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України», д.мед.н., заслужений лікар України Інна Гогунська; д.мед.н., професор, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ імені О.О. Богомольця  Микола Хайтович; алерголог, дієтолог, науковий співробітник відділу клінічної алергології Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів, віцепрезидент Української асоціації функціональної медицини, президент ВГО «Українське товариство целіакії», к.мед.н. Ольга Наумова; д.мед.н., професор кафедри внутрішньої медицини №1 НМУ ім. О.О.Богомольця  Володимир Чернявський.

Науковці СНУ ім. В. Даля взяли участь в онлайн-навчанні для фахівців фармгалузі

В онлайн-навчанні взяли участь доцент кафедри фармації,  виробництва та технологій СНУ ім. В. Даля Вадим Тарасов, доцентка Олена Корчуганова,  доцентка Ольга Любимова-Зінченко та асистент Сергій Міщенко.

Науковці СНУ ім. В. Даля взяли участь в онлайн-навчанні для фахівців фармгалузі

У ході заходу можна було не тільки почути корисну інформацію, але й поставити свої запитання та висловити власні рекомендації в чаті. Завдяки активності під час навчання Сергій Міщенко отримав нагороду від організаторів – фірмову термокружку.