Науковиця СНУ ім. В. Даля на міжнародному мультидисциплінарному  конгресі

Доцентка кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності СНУ ім. В. Даля Марія Щербина взяла участь у міжнародному мультидисциплінарному  конгресі AISU – Torino 2022 «Adaptive cities through the post pandemic lens (Адаптивні міста крізь постпандемічні окуляри)», що відбувся в Турині, в замку Валентино (який зараз є архітектурним факультетом Туринського політехнічного університету).

Захід об’єднав представників багатьох наукових напрямів, зокрема таких, як інженерія, фізика, культурологія, які звернули увагу на постпандемічні зміни в житті міст та містян.

Представниця університету виступила у секції «Вплив кризи» з доповіддю «Інклюзія, культура інклюзії та освіта: феномен та значення». Її було присвячено поліпшенню інклюзивних практик (у найширшому сенсі – як людей з інвалідністю, так і людей з різним культурним бекграундом) у онлайн-освіті на матеріалі досвіду України та Італії.