Особливості страхового бізнесу в Україні обговорили з успішним випускником-практиком

Здобувачі вищої освіти кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу та всі зацікавлені особи зустрілися з випускником університету, керівником з великим досвідом управління в банківській сфері, власником брокерської компанії та туристичного агентства, який з 2010 року працює у страховому бізнесі, Максимом Середою.

Тема зустрічі: «Страхування в Україні – основні напрямки розвитку, перспективи управління галуззю».

Спілкування відбувалося в онлайн-форматі, протягом години були розглянуті найбільш розвинуті напрямки страхування в Україні; представлені результати аналізу страхового ринку; розкриті питання регулювання діяльності страхових компаній. Учасники заходу дізнались, що з 01.07.2022 року НБУ перейняв на себе функції регулятора ринку небанківських фінансових послуг, які надають страхові, лізингові, кредитні спілки, ломбарди та інші установи, а також познайомились з функціюванням МТСБУ (Моторне (транспортне) страхове бюро України).

Були  розглянуті технології продажу страхових послуг через власні представництва, агентські мережі, сайти компанії, сайти-агрегатори. Спікер розповів про особливості технологій продажу страхових продуктів, відзначив актуальність онлайн-продажів та підвищення технологічності процесів і перспективи розвитку медичного страхування.

Професорсько-викладацький склад кафедри взяв активну участь в обговоренні заявленої теми панельної дискусії. Наприкінці заходу його модераторка, завідувачка кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Олена Хандій висловила подяку гостю та виказала надію на подальшу співпрацю в освітньому середовищі.

Максим Середа наголосив на необхідності підвищення рівня культури страхування в Україні. На думку спікера: «Цього можливо досягти тільки дбайливим ставленням до кожної застрахованої особи та активною роботою страхових агентів в соціальних мережах, спрямованою на розвиток довіри до страхування». Максим запросив приєднуватись до своїх соціальних мереж та надав посилання: