Науковиця СНУ ім. В. Даля взяла участь у тренінговому курсі в Ганноверському університеті імені Лейбніца

Завідувачка кафедри економіки і підприємництва Інна Семененко взяла участь у тренінговому курсі «Управління інтернаціоналізацією і німецько-українське академічне співробітництво 2022-2023», який проходив у вересні в Ганноверському університеті імені Лейбніца.

В рамках цього курсу учасники ознайомилися з системою вищої освіти в Німеччині, роботою міжнародного офісу Ганноверського університету імені Лейбніца та його співпрацею з факультетами і кафедрами, взяли участь в екскурсії по кампусу університету та інших активностях і воркшопах, обмінялися досвідом щодо реалізації проєктів з інтернаціоналізації освіти в університетах-учасниках проєкту.  Також учасники курсу взяли участь у щорічних «Днях України в Нижній Саксонії», що збирають науковців з України, які працюють в різних країнах Європи.

Учасники курсу пройшли триденне стажування в інших установах. Зокрема, Інна Семененко пройшла стажування у VNG International (м. Гаага), де поспілкувалася з міжнародними експертами з економічного розвитку, антикризового управління, а також взяла участь у зустрічі з голландськими муніципалітетами, які планують надавати допомогу у відновленні України та її сталому розвитку.

За результатами курсу учасники отримали рекомендації щодо подальшої розробки стратегії інтернаціоналізації університету, налагодили співпрацю з іншими закладами вищої освіти України, а також отримали попередні домовленості щодо гостьових лекцій експертів VNG International для студентів СНУ ім. В. Даля.

Це стажування стало можливим завдяки проєкту DAAD MoI Ukraine (Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation) та допомозі регіонального координатору Центральної та Східної Європи міжнародного офісу Ганноверського Університету імені Лейбніца (м. Ганновер, Німеччина) Наталії Бутич.