Далівці підвищували рівень кібербезпеки

Викладачі та студенти Факультету інформаційних технологій та електроніки долучилися в режимі онлайн до заходу «Кібервійна з росією: освіта в умовах нових викликів та загроз. Нове вікно можливостей для студентів».

Далівці підвищували рівень кібербезпеки

Захід був організований Антикризовим центром кіберзахисту бізнесу при Торгово-промисловій палаті України та Київським коледжем зв’язку в рамках проведення пʼятого місячника кібербезпеки.

Далівці підвищували рівень кібербезпеки

Мета заходу – підвищення рівня кібербезпеки за рахунок нових можливостей державного сектору кібербезпеки України та мілітарі стаффу IT-сектору України, популяризація кращих освітніх практик з кібербезпеки для студентів в умовах кібервійни за участі органів державної влади, громадських об’єднань та бізнесу.