Далівські науковці налагоджують контакти з колегами з британського університету Роял Холлоуей

Відбулася зустріч науковців  Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Лондонського університету Роял Холлоуей в рамках реалізації підписаного між університетами  Меморандуму про взаєморозуміння.

Професор Лондонського університету Роял Холлоуей Самір Хосані, професори кафедри міжнародної економіки і туризму Юрій Д’яченко, Олена Зеленко та Галина Заваріка та завідувачка відділу міжнародних проєктів і програм Олена Середіна обговорили можливості обміну ресурсами, студентами та ідеями під час гуманітарної кризи в Україні.

Подальша робота сприятиме обміну ресурсами та дослідницьким зв’язкам між університетами й забезпечить підтримку студентів, викладачів та науковців.