Студенти Юридичного факультету студіювали особливості боротьби з корупцією

Студенти Юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля спільно з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Антикорупційному брейн-рингу, що відбувся у м. Кам’янець-Подільський.

Захід був організований Національним антикорупційним бюро України за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Студенти Юридичного факультету студіювали особливості боротьби з корупцією

Здобувачі вищої освіти мали змогу прослухати лекцію від представниці Відкритого офісу НАБУ щодо інструментів для молоді в боротьбі з корупцією в Україні та пройти тренінги від детективів НАБУ щодо особливостей  слідчих дій під час розслідування топкорупції й роботи з відкритими даними для боротьби з корупцією та спробувати свої сили у власне брейн-рингу, в якому студенти СНУ ім. В. Даля одержали перемогу.

Студенти Юридичного факультету студіювали особливості боротьби з корупцією

Юридичний факультет щиро вітає нашу команду у складі Дар’ї Климаш,  Олексія Залевського, Дениса Білугіна,  Анастасії Залевської, Євгенія Стрикуна, Софії Мухи з перемогою та бажає їй подальшого розвитку та нових досягнень. Окрему подяку також висловили студентам-менторам, які долучилися до підготовки нашої команди до цього заходу, Поліні Рязанцевій і Карині Стародубцевій.