Cтуденти та викладачі СНУ ім. В. Даля відвідали лекцію з грантрайтингу

Питанню грантів і проєктної діяльності, що сьогодні є актуальним для відновлення діяльності різних установ, організацій і підрозділів, була присвячена гостьова лекція «Грантрайтинг: сучасні реалії», яку провів випускник кафедри економіки і підприємництва, спеціаліст із грантів та субконтрактів в Проєкті USAID «Трансформація комунікацій» Андрій Торба.

Cтуденти та викладачі СНУ ім. В. Даля відвідали лекцію з грантрайтингу

Лекція проводилася для студентів і викладачів СНУ ім. В. Даля в рамках дисципліни «Фандрайзинг і грантрайтинг», що викладається магістрам кафедри економіки і підприємництва. Також до заходу долучилися здобувачі й представники інших кафедр і факультетів.

Cтуденти та викладачі СНУ ім. В. Даля відвідали лекцію з грантрайтингу

Андрій Торба розповів про взаємодію між донором і грантоотримувачем, про команду донора, яка працює і обробляє кожний грантовий проєкт, познайомив з типами грантів, які надаються донорами, з життєвим циклом гранту та особливістю кожного його етапу, розкрив секрети успішних грантів.

Cтуденти та викладачі СНУ ім. В. Даля відвідали лекцію з грантрайтингу

Також лектор відповів на запитання щодо особливостей отримання і адміністрування грантів.